Gramy dalej w Pucharze Polski

To nie żart! Legionovia gra dalej w rozgrywkach Pucharu Polski. Są to jednak rozgrywki na szczeblu Mazowieckim i chodzi o Drugą drużynę.

W dniu wczorajszym Legionovia II KZB Legionowo pokonała na własnym boisku zespół z Łomianek 3:2. Była to IV runda Mazowieckiego Pucharu Polski.

W naszym zespole wystąpili: RUTKOWSKI, MATYJASEK (46′ KOWALSKI ROBERT), ZIĄBSKI DANIEL, WIĘCKOWSKI, SZYMAŃSKI, FALĘTA, BUŁKA, BAWOŁ (46′ KLEPACKI), ŁOTOWSKI JAKUB (60′ KOPERKIEWICZ BARTOSZ), SZCZEPKOWSKI (90′ KOZIOŁ), KOWALSKI BARTOSZ.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: 1:0 KOWALSKI BARTOSZ 21′; 2:0 ŁOTOWSKI JAKUB 48′; 3:2 SZCZEPKOWSKI 80′

Trener Sebastian Dzisiewicz powiedział po spotkaniu: Puchar Polski to doskonała forma treningu aby w czasie gry o stawkę sprawdzić swoje umiejętności z drużynami z wyższych lig. Łomianki wysoko zawiesiły nam poprzeczkę. W pierwszej połowie mieliśmy spore problemy, szczególnie w środku boiska z utrzymaniem się przy piłce i prowadzeniem gry. Pomimo tego, to my otworzyliśmy wynik meczu, gdy w 21. minucie Bartek Kowalski skutecznie, strzałem głową, wykończył jedną z kilku kontr w naszym wykonaniu. W drugiej połowie poukładaliśmy grę w środkowej części boiska, a zaraz po rozpoczęciu Jakub Łotowski podwyższył nasze prowadzenie wykańczając indywidualną akcję Bartka Kowalskiego. Brawa dla zespołu za charakter i grę do ostatniego gwizdka. Pomimo, że czwartoligowcom udało się doprowadzić do stanu 2:2 to my zadaliśmy ostateczny cios, zdobywając zwycięską bramkę, której autorem był Karol Szczepkowski w 80. minucie. Bardzo cieszy zwycięstwo z silnym i solidnym przeciwnikiem, jednak z naszej gry musimy wyciągnąć odpowiednie wnioski by z każdym treningiem i meczem stawać się lepsi piłkarsko.