Emocjonujący sparing rezerw. Żbik pokonany!

Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza pokonali Żbik Nasielsk 3:2. Spotkanie sparingowe było bardzo emocjonujące bo odzwierciedliło się w wyniku.

Pierwszą bramkę zdobyli goście z Nasielska. Po pięciu minutach gry legionowianie stracili bramkę i musieli gonić wynik. Kibice zgromadzeni przy bocznym boisku w Legionowie doczekali się wyrównania w 21. minucie meczu. Bramkę na 1:1 zdobył Piotr Szymański. Po osiemnastu minutach mieliśmy już prowadzenie Legionovii. Tym razem do piłkę do siatki wpakował Maciej Szymański. Zawodnik tym samym ustalił wynik pierwszej połowy na 2:1.

W drugiej części obydwa zespoły chciały poprawić swój rezultat. Żbik dążył do wyrównania, a Legionovia do podwyższenia wyniku. Plany korzystnie ziściły się na dwójki. Drugą bramkę w tym meczu zdobył ponownie Maciej Szymański. Zrobiło się 3:1 dla rezerw legionowskiego zespołu. Goście zdołali jedynie strzelić bramkę w końcowej fazie meczu. Emocji nie brakowało bo w końcówce legionowianie mieli tylko jedną bramkę przewagi. Żbik jednak nie zdołał wyrównać. Legionovia II Legionowo zwyciężyła kolejny swój sparing przed nadchodzącą rundą wiosenną.

Legionovia II Legionowo – Żbik Nasielsk 3:2 (2:1)

Bramki: x2 Maciej Szymański, Piotr Szymański.

Legionovia II: Krzysztof Bujalski – Krystian Omen, Piotr Rajchert, Piotr Bujalski, Jacek Lewandowski, Mikołaj Kozioł, Maciej Sobota, Patryk Cynt, Piotr Szymański, Patryk Sawicki.

Ponadto zagrali: Maciej Kikolski, Dawid Żbikowski, Kacper Żołek, Jakub Lewtak, Szymon Dudzik, Artur Zabłocki, Mateusz Turkowski, Dominik Kamiński.