Dwójka ponownie zwycięska! Rozgromili Mazur!

Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza pokonali w ostatnim ligowym spotkaniu w Lidze Okręgowej Mazur Radzymin 5:2! Jest to drugie zwycięstwo naszych rezerw!

Legionowianie rozpoczęli mecz w bardzo odmłodzonym składzie. Aż trzech zawodników było z rocznika 2003 w pierwszej jedenastce. Mowa tu o Janie Krzywańskim, Jakubie Lewtaku oraz Mateuszu Turkowskim. W drugiej połowie wszedł czwarty zawodnik z rocznika 2003 Kacper Żołek. Wynik tego meczu otworzył Kamil Wolski, który zdobył bramkę w 17. minucie. Wynik do końca pierwszych 45 minut się nie zmienił. Legionowianie schodzili do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

Druga część meczu to istna kanonada. Wynik dla Legionovii podwyższył Miłosz Żbikowski w 56. minucie. Następnie drugą bramkę na swoje konto, a trzecią dla gospodarzy strzelił Wolski. Goście dopowiedzieli bramką Saheed Olakunle Adeshina w 62. minucie. Drużyna Mazura po trzech minutach doprowadziła do kontaktu, a zdobywcą bramki okazał się Paweł Tyburski. Mimo wszystko legionowianie nie oddali zwycięstwa strzelając dwie kolejne bramki. Drugą na swoje konto, a czwartą dla Legionovii zdobył Żbikowski. Wynik na 5:2 ustalił Grzegorz Sejdak.

Następny mecz Legionovia rozegra na wyjeździe z Wisłą Jabłonna. Derbowe spotkanie rozpocznie się w środę o godzinie 17:30.

Legionovia II Legionowo – Mazur Radzymin 5:2 (1:0)

Legionovia II: Jan Krzywański – Jakub Lewtak, Daniel Ziąbski (60′ Grzegorz Sejdak), Mateusz Turkowski (65′ Maciej Sobota), Piotr Szymański (90′ Krystian Omen), Kamil Wolski (91′ Kacper Żołek), Filip Motyczyński (75′ Kamil Mieszkowski), Miłosz Żbikowski, Luka Janković, Bartosz Dąbrowski.