Dwójka pokonała Legion! Pogoń za liderem trwa [ZDJĘCIA]

Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza podejmowali w niedzielny poranek Legion Warszawa. Gospodarzem tego meczu była jednak drużyna ze stolicy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla Legionovii II Legionowo. Bramkę zdobył Damian Grabowski.

Od początku meczu legionowianie atakowali zespół z Warszawy. Drużyna miała wiele okazji bramkowych. Żadnej z nich nie potrafili wykorzystać. Szwankowała skuteczność. Każda sytuacja w pierwszych 45 minutach kończyła się albo niecelnym uderzeniem albo dobrą interwencją bramkarza Legionu. Warszawiacy mogli tylko liczyć na swoje okazje w kontratakach. Mimo wszystko nie było ich zbyt wiele. Pierwsza część zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej części mogliśmy oglądać znów dominacje legionowskich rezerw. Zawodnicy w wielu sytuacjach próbowali dosłownie wepchnąć piłkę za linię bramkową. Prawie każda akcja Legionovii była przemyślana i dobrze rozegrana. Jedynie wykończenie pozostawiało wiele do życzenia. Dopiero paręnaście minut przed końcem meczu strzał z dystansu oddał Damian Grabowski. Piłka technicznym uderzeniem trafiła idealnie w prawy róg bramki przeciwników. Tym strzałem legionowianie ustalili wynik tego spotkania na 1:0.

Następne spotkanie Legionovia rozegra u siebie. Dwójka podejmie wtedy Wicher Kobyłka. Serdecznie zapraszamy na te spotkanie!