Dwójka gromi Hutnik Warszawa! Okręgówka coraz bliżej

Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza w sobotę wyjechali do Warszawy by rozegrać spotkanie 19. kolejki z tamtejszym Hutnikiem. Legionowianie zwyciężyli mecz z trzecią drużyną A klasy 5:2 (4:0).

Już od początku spotkania legionowianie ustawili sobie przeciwnika. Pierwsza bramka padła w 3. minucie meczu po bramce Wojciecha Szumilasa. Następną dołożył Karol Szczepkowski w 16. minucie. Drugą na swoje konto, a trzecią w całym spotkaniu dołożył Szumilas, a czwartą i zarazem ustalającą wynik pierwszej połowy Jacek Lewandowski tuż przed końcem spotkania. Dwójka spokojnie prowadziła grę i szans swoim rywalom na jakiekolwiek ataki na ich bramkę.

W drugiej części gra się wyrównała. Legionovia nie atakowała tak jak w pierwszych 45. minutach. Bardziej szanowali piłkę, a Hutnik mozolnie szukał swoich szans na strzelenie honorowego trafienia. W 64. minucie Damian Grabowski podwyższył prowadzenie na 5:0. Pod koniec meczu warszawiacy znaleźli sposób na legionowski zespół i zdobyli dwie bramki zarazem ustalając wynik na 5:2.

Następne spotkanie Legionovia II Legionowo rozegra u siebie z ŁKS Łochów. Mecz został zaplanowany na 6 maja, a rozpocznie się o godzinie 11:00.

MKS Hutnik Warszawa – Legionovia II Legionowo 2:5 (0:4).

3′, 27′ Wojciech Szumilas, 16′ Karol Szczepkowski, 42′ Jacek Lewandowski, 64′ Damian Grabowski.

Legionovia II: Jakub Stefaniak – Bartosz Grzelak, Jakub Karabin, Jacek Lewandowski, Mikołaj Kozioł, Wojciech Szumilas, Karol Szczepkowski, Karol Biliński, Mateusz Wajdzik, Damian Grabowski.

Ponadto zagrali: Dariusz Suska, Piotr Rejchart, Jan Różański, Bartosz Bednarz.